nr 04 (327)   kwiecień 2019

Dyrektor GOPS Osobowością roku 2018

1 zdjęcie21 marca br. w Dolnośląskim Centrum Filmowym we Wrocławiu odbyła się wielka gala „Osobowość Roku 2018” organizowana przez Gazetę Wrocławską. W czwartkowe popołudnie Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żmigrodzie - Ewelina Kondracka odebrała nagrodę w kategorii działalność społeczna i charytatywna. - Serdecznie dziękuję osobie/osobom, które nominowały mnie do plebiscytu, jestem bardzo zaskoczona, ponieważ nadal nie wiem kto zgłosił moją kandydaturę. Ponadto dziękuję wszystkim za oddane na mnie głosy oraz za liczne gratulacje, które otrzymałam po gali wręczenia nagród, jest to dla mnie bardzo duże wyróżnienie - powiedziała nagrodzona dyrektor GOPS.

Co więcej z terenu powiatu trzebnickiego w plebiscycie udział wzięło 7 nominowanych, warto również podkreślić, że drugim kandydatem z terenu Gminy Żmigród był Prezes MKS Piast Żmigród - Rafał Zagórski.

W jaki sposób czytelnicy wybierali Osobowości Roku 2018? Czytelnicy gazety mieli możliwość sms-owego oddawania głosów na kandydatów w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Od 18 stycznia mieszkańcy naszego województwa mogli oddawać swoje głosy w wielkim plebiscycie wybierając osoby, które w 2018 roku wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności. W taki oto sposób Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej otrzymała największą liczbą głosów i zajęła 1 miejsce, 2 miejsce zajęła pani Irena Kowalska - Prezes Koła Terenowego Trzebnica Polskiego Związku Niewidomych, zaś 3 pan Mateusz Jaskólski - lokalny lider Szlachetnej Paczki, szef obornickiego Sztabu WOŚP.

Marcelina Halikowska

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.