nr 04 (327)   kwiecień 2019

Kronika Policyjna kp Żmigród

Dębno , 08.02.2019 r.
N/n sprawca z terenu stacji paliw BP Dębno dokonał kradzieży 112 litrów benzyny PB 95 tankując samochód marki VW Passat z założonymi kradzionymi tablicami rejestracyjnymi, po czym odjechał nie uiszczając zapłaty, czym spowodował straty w wysokości 550 zł. na szkodę właściciela stacji. Trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy kradzieży.

Korzeńsko 11.02.2019 r.
N/n sprawca dokonał uszkodzenia powłok lakierniczych oraz rozcięcia wszystkich opon w dwóch pojazdach zaparkowanych w miejscowości Korzeńsko oraz Garbce. Trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy zdarzenia.

Żmigród, 28.02.2019 r.
N/n kobiety pod pretekstem chęci wymiany pieniędzy weszły do mieszkania zgłaszającej, po czym pod jej nieuwagę dokonały kradzieży pieniędzy w kwocie 5200 zł. na szkodę zgłaszającej. Trwają czynności w celu ustalenia sprawców kradzieży.

Radziądz, 02.03.2019 r.
Kierujący pojazdem marki Seat, nie dostosowując prędkości do warunków panujących na drodze, na łuku drogi wpadł w poślizg w wyniku czego stracił panowanie nad samochodem i wpadł do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia pasażer doznał obrażeń ciała. Ponadto okazało się, że kierujący pojazdem znajdował się w stanie nietrzeźwości. Sprawcy przedstawiono zarzuty, przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Dębno 07.03.2019 r.
Funkcjonariusze KP Żmigród dokonali zatrzymania kobiety, która kierowała pojazdem osobowym znajdując się w stanie nietrzeźwości.

Żmigród, 15.02.2019 r.
Funkcjonariusze KP Żmigród w ramach realizacji sprawy dokonali ustalenia i zatrzymania mieszkańca gminy Żmigród, który dokonał uszkodzenia fontanny miejskiej przy ul. Poznańskiej. Sprawca spowodował straty w wysokości 3500 zł. Na szkodę MZGK Żmigród. Sprawcy przedstawiono zarzuty, przyznał się do zarzucanego czynu.

Funkcjonariusze KP w Żmigrodzie dokonali zatrzymania 9 nietrzeźwych kierujących, zatrzymali 10 sprawców na gorącym uczynku , wylegitymowali 352 osoby, nałożyli 43 mandaty karne.

Joanna Czajkowska

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.