nr 04 (327)   kwiecień 2019

Podziękowania

„Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jeśli równocześnie obdarowany, obdarowany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością.”

Jan Paweł II

Dziękujemy za okazane serce!

Kierujemy serdeczne podziękowania do Kapituły Balu Smoka za wyłonienie spośród grona chorych dzieci właśnie naszych córek Julii i Patrycji, które zostały bohaterkami XI Balu Smoka Gminy Żmigród. W imieniu własnym oraz naszych bohaterek pragniemy podziękować za dobre serce i okazane wsparcie:
Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie na czele z Przewodniczącą RR Urszulą Sobala oraz Anetą Ratajewską,
Dyrekcji oraz grono pedagogicznemu Sz.P. B. Chrobrego w Żmigrodzie,
Wolontariuszom z Gimnazjum im. M. Rataja i Sz. P. im. B. Chrobrego w Żmigrodzie,
Małgorzacie Matusiak - Staroście Powiatu Trzebnickiego,
Sponsorom, zarówno osobom prywatnym jak i firmom.

Najserdeczniejsze podziękowania należą się również Robertowi Lewandowskiemu - Burmistrzowi Gminy Żmigród, Pani Małgorzacie Kosińskiej, Pani Edycie Grzybkowskiej oraz tym wszystkim, którzy uczestniczyli w zorganizowaniu i przygotowaniu tegorocznej edycji Balu Smoka.

Dziękujemy !!!

Mama Julii - Dorota Górnacka i mama Patrycji - Małgorzata Horoszkiewicz

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.