ogłoszenia

sortuj wedle:   dzial  data  tresc

inne
17.07.2018
Runtime Services GmbH jest częścią jednej z największych Agencji Pracy w Niemczech.

Do stałej współpracy poszukujemy spawaczy MAG lub TIG, zbrojarzy, lakierników proszkowych i samochodowych oraz operatorów CNC z możliwością podjęcia pracy blisko granicy z Polską, jak na południu Niemiec.

Stanowisko:
Spawacz MAG lub TIG
Operator CNC
Lakiernik proszkowy/samochodowy

Wymagania:
Wykształcenie w kierunku wykonywanego zawodu lub pokrewne,
Ważne certyfikaty spawacza,
Prawo jazdy + własny samochód (możliwość pracy we dwójkę na jednej zmianie-praca w Oberstaufen na południu Niemiec),
Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana (praca w Oberstaufen-południe Niemiec),
Doświadczenie w zawodzie Spawacza,
Umiejętność ustawiania i obsługi tokarek lub giętarek CNC.

Zadania:
Spawanie oraz montaż szaf sterowniczych według rysunku,
Szlifowanie pospawanych części,
Spawanie cienkich blach do 3 milimetrów,
Spawanie grubych elementów powyżej 30mm
Ustawianie i obsługa maszyn CNC.

Oferujemy:
Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
11,83 €/h brutto + 4€ netto diety do każdej przepracowanej godziny (stawka i dieta dotyczy pracy na południu Niemiec),
10,95 €/h brutto + 2,50€ netto diety do każdej przepracowanej godziny (stawka i dieta dotyczy pracy w okolicach Drezna),
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

tomasz.urbaniak@runtimeservices.de
662757607
inne
17.07.2018

Stanowisko:

Wymagania:

Zadania:
Spawanie grubych elementów powużej 30mm

Oferujemy:

inne
13.07.2018
Firma Usługi Tapicerskie
Przedkowice 5, 55-140 Żmigród
tel. 662-773-758

www.tapicerstwo-balcerzak.pl
rafalbalcerzak@op.pl

Oferuje w swojej pracowni:
* realizację indywidualnych projektów wystroju wnętrz nowoczesnych
i stylowych,
* ekskluzywne tapicerstwo,
* renowację antyków z wykorzystaniem tradycyjnych technik i materiałów,
* renowację i wymianę tapicerki meblowej,
* renowację wyposażenia gabinetów medycznych, stomatologicznych oraz
sprzętu gimnastycznego,
* tapicerstwo autobusowe, łodzi, przyczep kempingowych itp.
* tapicerstwo samochodowe (obszywanie kierownic do wszystkich modeli samochodów, wymiana tapicerki samochodowej,oklejanie kokpitów samochodowych,szycie mieszków do drążka zmiany biegów, wymiana podsufitki itp.),
* wyciszanie drzwi
* tapicerstwo kościelne,
* tapicerstwo hotelowe,
* wykonywanie mebli tapicerowanych w/g projektu.
* kompleksowe usługi tapicerskie na życzenie klienta.

Oferujemy gratisową wycenę i dobór materiałów u klienta.

Zapraszam do kontaktu i owocnej współpracy – gwarancja zadowolenia!!!
kupię
30.06.2018
Kupię biurko w odcieniu ciemnego brązu, do 250zł. Telefon kontaktowy: 665 308 405.
sprzedam
10.07.2018
Sprzedam dzialke budowlana w Gradziku kolo Żmigrodu. 1 km do centrum. Dzialka polozona jest w malowniczej miejscowość Gradzik, kolo Żmigrodu z dala od halasu .Dojazd do działki z drogi asfaltowej. wydane warunki zabudowy.Media woda i prad, Kanalizacja -szambo,gaz-butla. Proszę o wiadomość na email lub wyslac nr tel to oddzwonię.Link http://zmigrod.e-mapa.net?userview=31 lub http://mapy.geoportal.gov.pl/imap/?locale=pl&gui=new&sessionID=4012796 Jest to dzialka nr 5/5 email cronos76@o2.pl lub sms 00353851051157 cena 65000 tys
sprzedam
08.07.2018

Kupię grunty rolne w okolicy Żmigrodu

tel. 512-244-599

sprzedam
03.07.2018
Sprzedam dzialke budowlana w Gradziku kolo Żmigrodu. 1 km do centrum. Dzialka polozona jest w malowniczej miejscowość Gradzik, kolo Żmigrodu z dala od halasu .Dojazd do działki z drogi asfaltowej. wydane warunki zabudowy.Media woda i prad, Kanalizacja -szambo,gaz-butla. Proszę o wiadomość na email lub wyslac nr tel to oddzwonię.Link http://zmigrod.e-mapa.net?userview=31 lub http://mapy.geoportal.gov.pl/imap/?locale=pl&gui=new&sessionID=4012796 Jest to dzialka nr 5/5 email cronos76@o2.pl lub sms 00353851051157
sprzedam
29.06.2018
Książka zawiera praktyczne informacje jak ustrzec się przed Przestępcami Gospodarczymi oraz jakie stosują techniki począwszy od przejęcia spółki , pozyskania Prezesa „słupa” ukrycia pieniędzy skupowania własnych długów.

Książka zawiera też praktyczne rady umożliwiające :
- rozpoznanie spółki przygotowywanej do przestępstw oraz Prezesa figuranta ,
- zabezpieczenie spółki / przedsiębiorstwa przed fikcyjnymi długami lub złowrogim przejęciem
- odzyskaniem pieniądze

sprzedam
25.06.2018
Sprzedam mieszkanie w Grądziku 1 km od obwodnicy Żmigrodu w kamienicy. Mieszkanie jest dwupoziomowe, na wysokim parterze jest kuchnia, łazienka z WC, przedpokój. Na 1 piętrze 2 pokoje- w sumie 48m. Do mieszkania przynależy piwnica z możliwością adaptacji np. na sypialnie z garderobą (pomieszczenie z oknem) oraz podwórko.
Kontakt 602 158 805, 606754189
zamienię
09.07.2018
Zamienie mieszkanie w centrum dwa pokoje duża kuchnia 58m nowe okna podłogi Żmigrodu na mały domek w okolicach Żmigrodu .W razie pytań proszę o kontakt 721-753-312
zamienię
09.07.2018

Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie