Kolędowe popołudnie za nami!
1 zdjęcieW niedzielę (06.01.2018 r.) o godzinie 16:00 w Żmigrodzkim Ośrodku Kultury odbył się tradycyjny Noworoczny Koncert Kolęd.
Do udziaÅ‚u w koncercie zgÅ‚osiÅ‚o siÄ™ 6 podmiotów muzycznych, w tym: Stowarzyszanie Klubu Seniora „Humorek”, Chór Magnificat, zespół wokalny Stars of Melody, przedstawicielki Placówki Wsparcia Dziennego w Å»migrodzie, przedstawicielki SoÅ‚ectwa Karnice oraz jedna solistka z Obornik ÅšlÄ…skich. Emocje byÅ‚y niepowtarzalne, wspólne Å›piewanie kolÄ™d i pastoraÅ‚ek, życzenia, to wszystko sprawiÅ‚o, że niejednemu widzowi serce zabiÅ‚o mocniej, a w oku pojawiÅ‚a siÄ™ Å‚za. To spotkanie połączyÅ‚o pokolenia.
Dziękujemy za obecność i zapraszamy do wspólnego kolędowania już za rok.
Izabela Możdżeń