archiwum - 18 - luty

 
 

Kolędowe popołudnie za nami!

1 zdjęcieW niedzielę (06.01.2018 r.) o godzinie 16:00 w Żmigrodzkim Ośrodku Kultury odbył się tradycyjny Noworoczny Koncert Kolęd.

Do udziaÅ‚u w koncercie zgÅ‚osiÅ‚o siÄ™ 6 podmiotów muzycznych, w tym: Stowarzyszanie Klubu Seniora „Humorek”, Chór Magnificat, zespół wokalny Stars of Melody, przedstawicielki Placówki Wsparcia Dziennego w Å»migrodzie, przedstawicielki SoÅ‚ectwa Karnice oraz jedna solistka z Obornik ÅšlÄ…skich. Emocje byÅ‚y niepowtarzalne, wspólne Å›piewanie kolÄ™d i pastoraÅ‚ek, życzenia, to wszystko sprawiÅ‚o, że niejednemu widzowi serce zabiÅ‚o mocniej, a w oku pojawiÅ‚a siÄ™ Å‚za. To spotkanie połączyÅ‚o pokolenia.

Dziękujemy za obecność i zapraszamy do wspólnego kolędowania już za rok.

Izabela Możdżeń

[PANEL PRAWY]
 
w numerach archiwalnych

na stronie www
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.