Urząd Miejskim żegna Panią dyrektor Katarzynę Lech
1 zdjęcie31 sierpnia 2018r., w Urzędzie Miejskim w Żmigrodzie miało miejsce uroczyste pożegnanie Katarzyny Lech - wieloletniej dyrektor, najpierw Gimnazjum im. Macieja Rataja, potem Zespołu Szkół Dwujęzycznych w Żmigrodzie. Burmistrz Robert Lewandowski wspólnie z współpracownikami serdecznie podziękował za współpracę i życzył powodzenia na nowym stanowisku. Katarzyna Lech rozpoczęła pracę w żmigrodzkim gimnazjum w dniu 1 września 1995 roku jako nauczyciel matematyki i pracowała na tym stanowisku do roku 2006. 1 września 2006 r. objęła urząd dyrektora. Ceniona przez współpracowników i lubiana przez uczniów, pani dyrektor swoją wieloletnią działalnością trwale zapisała się w historii żmigrodzkiej oświaty.
MK