archiwum - 18 - październik

 
 

Urząd Miejskim żegna Panią dyrektor Katarzynę Lech

1 zdjęcie31 sierpnia 2018r., w Urzędzie Miejskim w Żmigrodzie miało miejsce uroczyste pożegnanie Katarzyny Lech - wieloletniej dyrektor, najpierw Gimnazjum im. Macieja Rataja, potem Zespołu Szkół Dwujęzycznych w Żmigrodzie. Burmistrz Robert Lewandowski wspólnie z współpracownikami serdecznie podziękował za współpracę i życzył powodzenia na nowym stanowisku. Katarzyna Lech rozpoczęła pracę w żmigrodzkim gimnazjum w dniu 1 września 1995 roku jako nauczyciel matematyki i pracowała na tym stanowisku do roku 2006. 1 września 2006 r. objęła urząd dyrektora. Ceniona przez współpracowników i lubiana przez uczniów, pani dyrektor swoją wieloletnią działalnością trwale zapisała się w historii żmigrodzkiej oświaty.

MK

[PANEL PRAWY]
 
w numerach archiwalnych

na stronie www
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.