Powitanie wiosny w Barkowie
21. marca w Szkole Podstawowej imienia Janusza Korczaka w Barkowie odbyło się tradycyjne powitanie wiosny. W tym roku szkolnym została zmieniona formuła tego święta. Powitaliśmy wiosnę szeregiem różnych konkursów przygotowanych przez kolegę Wiktora Petrusia oraz Samorząd Uczniowski. Uczniowie wzięli udział w konkursie na najładniejszy, wiosenny wystrój klas, najciekawszy strój Pani Wiosny, rymowankę o wiośnie oraz konkurs wiedzy. Poza konkursem uczniowie z młodszych klas śpiewali piosenki o wiośnie oraz przedstawiali wiosenne scenki. Nie zabrakło również szkolnego wydania Mam Talent.
Wszyscy zaangażowani w powitanie wiosny otrzymali wiosenne dyplomy, a na zakończenie przy wiosennym śpiewie smażyli na ognisku kiełbaski.
Lilla Maciocha