archiwum - 12 - kwiecień

 
 

Młodzieżowa Rada Miejska na konferencji w gimnazjum

27 marca przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miejskiej w Żmigrodzie przeprowadzili konferencję w Gimnazjum im. M. Rataja w Żmigrodzie. Inicjatorem spotkania była sama młodzież gimnazjalna zainteresowana działalnością młodych radnych. Podczas spotkania została wyświetlona prezentacja, która pomogła zobrazować wszystkie projekty i wyjazdy. Następną częścią konferencji była praca w grupach. Zadaniem młodzieży było ukazanie działań Młodzieżowej Rady, które były bardzo dobrym pomysłem, ale też wskazanie tych, które nie do końca były trafne. Dodatkowo gimnazjaliści przedstawili swoje propozycje dotyczące działań na korzyść młodzieży. Wszystkie plany i nowonarodzone pomysły zostały spisane. Na zakończenie każdy mógł zadać radnym pytanie, które go nurtowało. Wywiązała się mała dyskusja na temat osób, które chcą działać, a jednocześnie nie są członkami rady. Wszystkie obawy zostały rozwiane, a młodzież wyraziła chęć współpracy z Młodzieżową Radą. Podczas konferencji wszystkim dopisywał dobry humor, co pozwoliło na wspaniałą współpracę i owocne rezultaty.

Paulina Dytko

[PANEL PRAWY]
 
w numerach archiwalnych

na stronie www
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.