Siatkówka młodych
W niedzielę 9. września przy pięknej, słonecznej pogodzie na terenie OSiR-u odbył się I Turniej Siatkówki Plażowej organizowany przez Młodzieżową Radę Miejską.
Do rywalizacji zgłosiło się 16 drużyn 2-osobowych. Zawodnikami byli przedstawiciele Rad Młodzieżowych z Dolnego Śląska, mieszkańcy Żmigrodu, Rawicza oraz okolic. Celem zawodów było przede wszystkim promowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu oraz popularyzacja piłki siatkowej. Poziom gry był bardzo wysoki, drużyny z dużym zaangażowaniem rywalizowały ze sobą do ostatnich minut. Pierwsze miejsce zajęła drużyna „PWR” w składzie Mateusz Bury, Jakub Popielarski, drugie miejsce „Cichosz/Wieczorek” w składzie Marek Wieczorek, Mateusz Cichosz, a trzecie miejsce na podium zajęła drużyna „Catanio Team” w składzie Dawid Urban, Łukasz Górski.
Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim zawodnikom! Serdecznie dziękujemy Zespołowi Placówek Kultury, panu Arturowi Skrzypkowi, firmie „Marton”, panu Grzegorzowi Uramowi oraz Ochotniczej Straży Pożarnej. Już dziś zapraszamy wszystkich na IV Turniej Charytatywny, który odbędzie się w grudniu.
Aleksandra Barańska
Fot. Joanna Ulidowska