archiwum - 12 - luty

 
 

Walentynka z jabłkiem

Tegoroczny dzień zakochanych chyba nikogo nie rozczarował. Jak co roku liczna grupa uczniów przyszła w czerwonych koszulach, zrobiliśmy pamiątkowe fotografie, a piękny fotel w miłosnym atelier ledwo wytrzymał napór kłębiących się na nim fotomodelek.
Nowością wprowadzoną przez klasę I F było "jabłka miłości", które rozeszły się już w pierwszych minutach długiej przerwy.
Walentynkowa poczta miała sporo roboty, czyli korespondencja zakochanych kwitnie.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:
Dziękujemy także za przepiękną dekorację, przygotowana przez panią Kamilę Cabanek i pomocników.

eco
fotografie wykonane przez Bartosza Przybyła z klasy 3b

[PANEL PRAWY]
 
w numerach archiwalnych

na stronie www
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.