archiwum - 12 - czerwiec

 
 

Dzień Dziecka ze "smoczkiem"

Dnia 2 czerwca br. na żmigrodzkim OSiR-ze odbył się Dzień Dziecka zorganizowany przez Młodzieżową Radę Miejską. Młodzi radni przygotowali kilka atrakcji dla dzieci. Odbył się konkurs malowania kredą, rzuty ringiem, strzały do bramki oraz konkurencja "hula-hop". Wszystkim uczestnikom dopisywał dobry humor. Pogoda była w miarę sprzyjająca, gdyż nie padało. Dzieci za udział w konkurencjach otrzymywały słodkości. Można było również pomalować sobie twarz. Spędzany razem czas umilały nam dźwięki muzyki. Dziękujemy ZPK za udostępnienie miejsca oraz nagłośnienia, a wszystkim dzieciom jeszcze raz składamy najlepsze życzenia!

https://picasaweb.google.com/101544052617199330906/DzienDziecka#

Paulina Dytko
Młodzieżowa Rada Miejska

[PANEL PRAWY]
 
w numerach archiwalnych

na stronie www
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.