archiwum - 19 - styczeń

 
 

Centrum Przesiadkowe Park&Ride otwarte

Dobiegły końca prace budowlane oraz odbiorowe zadania pn. ”Budowa Centrum Przesiadkowego PARK&RIDE przy stacji PKP w Żmigrodzie”. Od 26 listopada b.r. można całkowicie bezpłatnie korzystać z nowoczesnego Centrum Przesiadkowego.

Głównym celem projektu jest szersze wykorzystanie bardziej efektywnego transportu publicznego oraz ograniczenie indywidualnego ruchu zmotoryzowanego na terenie regionu poprzez budowę Centrum Przesiadkowego Park&Ride przy stacji PKP w Żmigrodzie. (...)
więcej >>>

Stacja Osiek oficjalnie otwarta

W andrzejkowej atmosferze tj. 30 listopada, mieszkańcy Sołectwa Osiek oficjalnie uczestniczyli w otwarciu nowej świetlicy wiejskiej.

Impreza przygotowana przez sołtysa Andrzeja Majewskiego, radę sołecką i mieszkańców rozpoczęła się o godzinie 17.00. Świętowanie zaczęto od symbolicznego przecięcia wstęgi przed nowo wybudowanym obiektem. Tuż po przekroczeniu progów świetlicy, głos zabrał sołtys i gorąco przywitał wszystkich przybyłych gości. Następnie przemówił burmistrz Robert (...)
więcej >>>

Otwarcie nowej części Szkoły Podstawowej w Barkowie

22 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Barkowie odbyło się uroczyste otwarcie nowej części szkoły, powstałej z zaadaptowanego strychu, które połączone było z przyjęciem do grona uczniów 13 pierwszoklasistów.
Po uroczystości pasowania zaproszeni goście: Burmistrz Gminy Żmigród Robert Lewandowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Czyżowicz, kierownik referatu oświaty Małgorzata Kosińska, Przewodnicząca Rady Rodziców Monika Niezgódka, ksiądz proboszcz Mariusz (...)
więcej >>>

Akcja charytatywna - "Paczka pełna uśmiechu"

Mikołajki to szczególny czas, w którym każdy z nas odczuwa ogromną potrzebę podarowania innym upominku jako św. Mikołaj. Nasza szkoła po raz kolejny przeprowadziła akcję charytatywną pt. „Paczka pełna uśmiechu” oraz udzieliła wsparcia Stowarzyszeniu Miłosierdzia św. Wincentego a' Paulo ze Żmigrodu. W ramach charytatywnej pomocy przez okres dwóch tygodni członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu zbierali: środki czystości i artykuły spożywcze. Ku uciesze wszystkich i wspólnemu (...)
więcej >>>

[PANEL PRAWY]
 
w numerach archiwalnych

na stronie www
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.