archiwum - 10 - styczeń

 
 

„Orlik 2012” - otwarty!

Burmistrz Gminy Żmigród Robert Lewandowski dokonał, w piątek 04.XII.2009 r. o godz.16, uroczystego otwarcia kompleksu boisk sportowych wybudowanego w ramach programu „Moje boisko ORLIK 2012”, które powstało przy Gimnazjum im. M. Rataja w Żmigrodzie. Założeniem programu było udostępnienie dzieciom i młodzieży nowoczesnej infrastruktury sportowej w celu aktywnego uprawiania sportu. W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście w tym m. in. Wicewojewoda Dolnośląski Zdzisław (...)
więcej >>>

Lodowisko w Żmigrodzie – zimowe slizgi na „białym dywanie”

Dość długo oczekiwane lodowisko w Żmigrodzie tętni juz swoim życiem. W czwartek 07 stycznia 2010 burmistrz Gminy Żmigród Robert Lewandowski oficjalnie ogłosił otwarcie tego obiektu, który znajduje sie na terenie kompleksu sportowego "Orlik”.
Na otwarciu pojawili się dyrektorzy wszystkich szkół z terenu Gminy, które do godz. 15:00 bedą korzystać z lodowiska: Dorota Jakusztowicz (Szkoła Podstawowa w Żmigrodzie), Małgorzata Mularczyk (Szkoła Podstawowa w Barkowie), Mirosław Motwicki (...)
więcej >>>

Gala Dolnoslšskiego Wolontariatu

W dniu 19 grudnia 2009r. w sali Koncertowej Polskiego Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 10 odbyła się uroczysta Gala Dolnośląskiego Wolontariatu podsumowująca Konkurs Dolnośląski Wolontariusz Roku 2009.

Do grona Dolnośląskiego Wolontariatu roku 2009 nominowanych zostało 89-ciu wolontariuszy z terenu całego Województwa dolnośląskiego w tej grupie znaleźli się też wolontariusze z terenu gminy Żmigród; Łukasz Żukowski działający w Związku Harcerstwa (...)
więcej >>>

[PANEL PRAWY]
 
w numerach archiwalnych

na stronie www
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.