archiwum - 17 - styczeń

 
 

VII Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej MRM

Trudno uwierzyć, że za nami już siódma edycja Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej, który co roku organizowany jest przez Młodzieżową Radę Miejską. 17.12.2016 r. ludzie o wielkich sercach zebrali się na hali sportowej przy Zespole Szkół Dwujęzycznych, aby poprzez zabawę pomóc małej żmigrodziance. Ola Rombel cierpi na zwężenie tchawicy. Aktualnie jest po tracheotmi, ale wkrótce czeka ją kolejna operacja.

Punktualnie o godzinie 9:00 rozpoczęliśmy turniej, który uroczyście otworzył (...)
więcej >>>

Świąteczna i magiczna niedziela w Żmigrodzie

W Polsce jarmarki upowszechniły się w XIII wieku w Gdańsku i we Wrocławiu. Współcześnie urządzanych jest wiele tego typu imprez, powiązanych z okolicznościowymi świętami. Również Żmigród, po raz pierwszy podjął się organizacji takiego wydarzenia i tak 11 grudnia 2016 roku odbył się I Żmigrodzki Jarmark Bożonarodzeniowy „Magia Świąt”.

Punktualnie o godzinie 11.00 imprezę rozpoczęło kolędowanie z zespołem wokalnym Izabeli Możdżeń, działającym przy Zespole Placówek Kultury. (...)
więcej >>>

Nominowani do Nagrody Żmigrodzkiego Smoka Sukcesu za rok 2016

BIZNES:

„BODEX” Kowalczyk Bogdan - prężnie rozwijająca się żmigrodzka firma w branży elektronicznej, istniejąca na rynku od 1997 roku, skupiająca się głównie na sprzedaży hurtowej. Przedsiębiorstwo stale inwestuje w swój rozwój, czego dowodem jest choćby nowa siedziba firmy oraz poszerzenie działalności o detaliczną sprzedaż internetową. Duże przestrzenie magazynowe zapewniają dostępność oferowanych produktów od ręki, a wieloletnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej (...)
więcej >>>

[PANEL PRAWY]
 
w numerach archiwalnych

na stronie www
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.