archiwum - 13 - styczeń

 
 

Żmigrodzkie Smoki Sukcesu za 2012 rok rozdane

W sobotę 19 stycznia odbyła się piąta już Gala Żmigrodzkiego Smoka Sukcesu i Bal Charytatywny pod patronatem Burmistrza Gminy Żmigród. W sali widowiskowej Zespołu Placówek Kultury nie zabrakło licznie przybyłych gości (biletów na bal nie było praktycznie już po czterech dniach od rozpoczęcia sprzedaży) i oczywiście nominatów w poszczególnych kategoriach. Nominowane do nagrody osoby i instytucje wraz z uzasadnieniami kapituły znaliśmy już od przeszło miesiąca, opisy publikowane są zwyczajowo na (...)
więcej >>>

Umowa podpisana, rusza budowa otwartego basenu

W środę 9 stycznia w żmigrodzkim urzędzie nastąpiło podpisanie dokumentu rozpoczynającego wykonanie od dawna wyczekiwanej inwestycji. Burmistrz Gminy Żmigród Robert Lewandowski i Waldemar Czuba, współwłaściciel firmy „FEWATERM” Ferdynand Czuba & Waldemar Czuba Spółka Jawna, złożyli podpisy na umowie na realizację drugiego etapu Modernizacji Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żmigrodzie. Polegać on będzie na budowie otwartego basenu z budynkiem szatniowo - sanitarnym oraz (...)
więcej >>>

Zespół Placówek Kultury rusza z kolejnym projektem
15 stycznia 2013 r w Urzędzie Marszałkowskim we Wrocławiu przedstawiciele ZPK podpisali umowę na realizację operacji pt. ”Rozwinięcie oferty turystycznej Doliny Baryczy poprzez zakup i wykorzystanie sprzętu wodnego”. Projekt został napisany przez Gminne Centrum Informacji. Celem operacji jest wzbogacenie oferty turystycznej, przede wszystkim turystyki wodnej poprzez organizację spływów kajakowych po Dolinie Baryczy i udostępnianie sprzętu wodnego na terenie (...)
więcej >>>

[PANEL PRAWY]
 
w numerach archiwalnych

na stronie www
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.