archiwum - 18 - styczeń

 
 

"Magia Świąt" na zmodernizowanym rynku w Żmigrodzie

Piękna iluminacja świąteczna, wspaniała choinka, koncerty, występy, producenci lokalni oraz... nowy rynek! Tego wszystkiego mogliśmy doświadczyć 10 grudnia w sercu Żmigrodu.

Świąteczna atmosfera w naszej gminie unosiła się już pod koniec listopada. Sklepy zostały zalane ozdobami świątecznymi oraz zabawkami, a czekoladowe mikołaje uśmiechały się do nas z półek. Następnie pojawiła się piękna iluminacja świąteczna, która przypadła do gustu żmigrodzianom, a radia zaczęły urzekać nas (...)
więcej >>>

Inauguracja Żmigrodzkich Obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę

Odśpiewaniem hymnu państwowego rozpoczęła się uroczystość inauguracji żmigrodzkich obchodów stulecia niepodległej Polski, która miała miejsce 11 grudnia 2017 roku w sali widowiskowej Zespołu Placówek Kultury w Żmigrodzie. Zebranych gości, wśród których byli radni Rady Miejskiej w Żmigrodzie, sołtysi, kierownicy jednostek organizacyjnych, przedstawiciele organizacji pozarządowych, powitał prowadzący spotkanie- Jerzy Rudnicki, przedstawiciel Towarzystwa Miłośników Kultury Kresowej. Ciepłe słowa (...)
więcej >>>

Plenerowy finał Maratonu Na Raty

26 listopada br. odbył się ostatni, dziesiąty etap tegorocznej edycji Żmigrodzkiego Maratonu Na Raty. Po biegu wszyscy uczestnicy wzięli udział w zakończeniu sezonu 2017, które miało miejsce w siedzibie Nadleśnictwa Żmigród.

Tak, tak Żmigrodzki Maraton Na Raty skończył już 5 lat. Wydawałoby się, że nie tak dawno miłośnicy biegania z Gminy Żmigród wpadli na pomysł utworzenia cyklicznych spotkań w formie aktywności sportowej, a tu proszę... Już 5 lat minęło! Klub Biegacza (...)
więcej >>>

[PANEL PRAWY]
 
w numerach archiwalnych

na stronie www
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.