archiwum - 15 - styczeń

 
 

Radio Żmigród Session

Czyli jam session w nowej formie i odsłonie.
Impreza ma mieć luźny charakter objawiający się nie tylko luźnym podejściem do muzyki, ale również do samej formy. Chcemy, aby była to impreza "wędrująca", która odbywać się będzie w ciekawych miejscach w naszego miasta jak również jego okolic. Będzie granie z wykorzystaniem prądu, ale również akustyczne z wykorzystaniem klasycznych gitar, instrumentów.
Nadchodząca edycja z uwagi na porę roku odbędzie się w pomieszczeniu zamkniętym, tym (...)
więcej >>>

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Odbywa się tradycyjnie w druga niedzielę stycznia każdego roku. Całość pokazywana jest w bezpośredniej transmisji przez drugi program Telewizji Polskiej. W tym roku miał miejsce już 23. Finał WOŚP „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”. (...)
więcej >>>

Żmigrodzkie Smoki Sukcesu rozdane po raz siódmy

Siódma edycja Balu i Gali Żmigrodzkiego Smoka Sukcesu za nami. Nie ma pomyłki w numeracji, już od siedmiu lat kapituła nagrody przyznaje wyróżnienia w sześciu kategoriach, dokonując swoistego podsumowania tego, co ważne i ciekawe wydarzyło się w minionym roku, czy może bardziej - wskazując, dzięki komu to się wydarzyło. Tak było i tym razem. Tradycją stało się też, że przy okazji balu, dzięki naszym sponsorom i darczyńcom, zbierane są środki finansowe, dla naszych mieszkańców, którzy z powodu (...)
więcej >>>

[PANEL PRAWY]
 
w numerach archiwalnych

na stronie www
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.