archiwum - 12 - styczeń

 
 

WOŚP zagrał po raz XX

8 stycznia w całej Polsce ruszyła Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod hasłem „zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko”. Wolontariusze zbierali pieniądze na zakup pomp insulinowych dla ciężarnych kobiet chorujących na cukrzycę. Także w Żmigrodzie tradycją już stały się imprezy organizowane przez Żmigrodzki Sztab Orkiestry dla mieszkańców. W tym roku pierwszy raz w historii imprezy Żmigrodzianie mogli bawić się z orkiestrą już od piątku - wtedy to na sali widowiskowej w (...)
więcej >>>

Żmigrodzkie Smoki Sukcesu rozdane po raz czwarty

Za nami już czwarta Gala Żmigrodzkiego Smoka Sukcesu i Bal Charytatywny pod patronatem Burmistrza Gminy Żmigród. W sobotę 14 stycznia, Sala Widowiskowa Zespołu Placówek Kultury w Żmigrodzie wypełniła się gośćmi, wśród których nie zabrakło oczywiście nominatów tegorocznej edycji smoczej nagrody. Po wprowadzeniu i powitaniu zebranych przez Jerzego Skoczylasa i Stanisława Szelca z kabaretu „Elita”, głos zabrał burmistrz Robert Lewandowski, który podziękował sponsorom za wsparcie (...)
więcej >>>

15. Sesja Rady Miejskiej w Żmigrodzie

Budżetowo i kolędowo

Sesja rady, która odbyła się 23 grudnia ubiegłego roku w sali widowiskowej Zespołu Placówek Kultury w Żmigrodzie, przebiegała pod znakiem głosowania nad uchwałami finansowymi - w tym kluczowym dokumentem dla samorządu, jakim jest budżet. Budżet Gminy na 2012 rok, po wcześniejszym odczytaniu opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej i Komisji Budżetu i Finansów, został przez radnych przyjęty. Przegłosowano także wieloletnią prognozę finansową gminy na rok 2012 i lata (...)
więcej >>>

[PANEL PRAWY]
 
w numerach archiwalnych

na stronie www
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.