archiwum - 14 - marzec

 
 

Dzień Kobiet w Borzęcinie

W tym roku trochę wcześniej, bo pierwszego marca, panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Borzęcinie zorganizowały swoje święto - Dzień Kobiet. Jest to imprezaorganizowanaod kilkudziesięciu lat, a po raz drugi przy kominku w nowej świetlicy. Gości przywitała przewodnicząca kołaAdela Grzebielec i oddała głos dla sołtysa Józefa Wiktorowicza, który złożył ciepłe i sympatyczne życzenia oraz obdarował pięknymi kwiatami. Panie zostały poczęstowane przez Radę Sołecką pysznym tortem i lampką szampana, którą wzniesiono toast i zaśpiewano gromkie Sto lat. Były wspaniałe śpiewy, konkursy i tańce do białego rana. Myślę, że to spotkanie pozwoliłomieszkankom Borzęcinapoczuć się tego dnia wyjątkowo i dało możliwośćzapomnieniao troskach dnia powszedniego.

T.D.

[PANEL PRAWY]
 
w numerach archiwalnych

na stronie www
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.