Wolontariusze Powiatowego Zespołu Szkół w Żmigrodzie świętują Dzień Kobiet
Piątek 6 marca należał do niecodziennych dni w naszej szkole. Najpierw w klasach chłopcy wręczyli swoim koleżankom i wychowawczyniom kwiaty i upominki z okazji Dnia Kobiet, by za chwilę na korytarzach usłyszeć "Szczęścia, uśmiechu, dużo radości,
spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu
zdarzeń..." tego i wiele innych ciepłych słów życzyli nasi młodsi i starsi mężczyźni
wszystkim młodszym i starszym Paniom!Z okazji tego radosnego święta skorzystali
także nasi wolontariusze i udali się z wizytą do Pałacyku i Szpitala
Rehabilitacyjnego. Odwiedzając w obu instytucjach Panie, składali im życzenia,
rozdawali dyplomy "SUPER KOBIETA", czytali wierszyki okolicznościowe oraz częstowali wszystkich własnoręcznie upieczonymi wypiekami. Obie wizyty były bardzo serdeczne, pacjenci na widok wolontariuszy byli bardzo ucieszeni i wzruszeni, a nasza młodzież szczęśliwa, że tak miło zostali przyjęci i z taką radością są tam oczekiwani.
bw