archiwum - 16 - maj

 
 

Burmistrz Gminy Żmigród zaprasza do uczestnictwa w I edycji gminnego konkursu fotograficznego - Okiem Smoka pod hasłem:"Mój Żmigród"

Celem konkursu jest:

zgromadzenie i popularyzacja najciekawszych fotografii promujących gminę, piękno przyrody i krajobrazu, zabytki, ludzi, ciekawe miejsca i obiekty oraz tradycję i kulturę,

wszechstronna prezentacja Gminy w formie artystycznej dokumentacji

promocja Gminy w wydawnictwach i materiałach realizowanych przez Organizatora.

Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach tematycznych:

Ludzie, wydarzenia ( tradycja, kultura)

Ciekawe miejsca ( przyroda, zabytki, krajobrazy)

Termin nadsyłania prac upływa 24 maja 2016 roku. Rozstrzygnięcia konkursu dokona powołana komisja konkursowa, a wręczenie nagród nastąpi 12 czerwca 2016 roku podczas obchodów Żmigrodzkich Dni Smoka. Wszystkie nadesłane prace wezmą również udział w plebiscycie na Facebook'u, który wyłoni nagrodę publiczności.

Regulamin oraz karta uczestnictwa dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Żmigrodzie w zakładce Żmigrodzkie Dni Smoka/konkursy.

Więcej informacji udziela koordynator konkursu: Wioletta Owczarek, tel. 71 385 30 57 wewn. 28, e-mail : pozytek@zmigrod.com.pl

Na zwycięzców czekają nagrody, zapraszamy do wspólnej zabawy!

[PANEL PRAWY]
 
w numerach archiwalnych

na stronie www
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.