Zaobserwowano
Głównie obserwuję prace nad Sąsiecznicą, bo rozmach ich działa na wyobraźnię. Pospacerujemy na wiosnę?
Ponadto czekamy na rondo, bo ruch na Rybackiej i Szkolnej jak w Rzymie.
Za to do Prusic jedziemy jak państwo! Taka droga robi wrażenie. Czekamy na całą trasę do city Wrocław. A to już za miesiąc.
A na koniec apel: Dym z odpadów zielonych zawiera wiele substancji szkodliwych dla zdrowia. Trucizny z ogniska wdychają wszyscy wokół - małe dzieci, osoby starsze, z chorobami układu oddychania, czy krążenia. Spalanie wilgotnej biomasy dodatkowo zadymia całą okolicę na długie godziny.
Spalanie śmieci, także tych zielonych, jest karalne - mandat do 500 zł!
eco