Wakacje w bibliotece
Biblioteka to nie tylko książki. W zakamarkach i przy stolikach, pomiędzy półkami, - dzieją się nieraz rzeczy ciekawe i tajemnicze. Dla dzieci pozostających w domu podczas wakacji Miejska Biblioteka Publiczna, przygotowała atrakcyjne zajęci, które nie pozwoliły nudzić się w gorące, letnie dni. Chętni mogli dowiedzieć się: czy warto jeść słodycze , co to jest zielnik, z czego zrobić letni koktajl, co można zobaczyć w Dolinie Baryczy, jak zrobić broszkę oraz co dzieje się w bibliotece nocą. Było gwarno i wesoło a uśmiechnięte buzie były dla nas najlepszą nagrodą.
Beata Janik