archiwum - 16 - październik

 
 

Wakacje w bibliotece

Biblioteka to nie tylko książki. W zakamarkach i przy stolikach, pomiędzy półkami, - dzieją się nieraz rzeczy ciekawe i tajemnicze. Dla dzieci pozostających w domu podczas wakacji Miejska Biblioteka Publiczna, przygotowała atrakcyjne zajęci, które nie pozwoliły nudzić się w gorące, letnie dni. Chętni mogli dowiedzieć się: czy warto jeść słodycze , co to jest zielnik, z czego zrobić letni koktajl, co można zobaczyć w Dolinie Baryczy, jak zrobić broszkę oraz co dzieje się w bibliotece nocą. Było gwarno i wesoło a uśmiechnięte buzie były dla nas najlepszą nagrodą.

Beata Janik

[PANEL PRAWY]
 
w numerach archiwalnych

na stronie www
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.