Majowo w Kaszycach
30 kwietnia 2016 r. w Kaszycach bajkowo i kolorowo witano maj.
Mieszkaniec Kaszyc - radny Rady Miejskiej Andrzej Radek wraz z Teatrem Westa zorganizowali piknik dla dzieci i młodzieży. Były gry i zabawy, pokazy tańca z ogniem oraz pokaz ratownictwa medycznego, zaprezentowanego przez Ochotniczą Straż Pożarną w Żmigrodzie.
Szczególne podziękowania organizator - Andrzej Radek kieruje do głównego sponsora firmy KAMI z Kaszyc Wielkich.
Wioletta Owczarek