Ziomkowie odwiedzili Żmigród
Wzorem lat ubiegłych, 14 czerwca, członkowie Ziomkostwa Milicko-Trzebnickiego odwiedzili nasza gminę, czyli swoje dawne, rodzinne strony. W tym roku w Żmigrodzie zwiedzili dawny kościół ewangelicki (obecnie św. S. Kostki) oraz spotkali się z burmistrzem Robertem Lewandowskim na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego. Ponadto w poniedziałek złożyli wieniec pod tablicą pamiątkową w parku przy ul. Sienkiewicza.
MK