archiwum - 16 - lipiec

 
 

Noc bibliotek w Żmigrodzie

4 czerwca 2016 mieliśmy zaszczyt uczestniczyć po raz kolejny w „nocnych spotkaniach z książką” w bibliotece miejskiej w Żmigrodzie. Było to spotkanie w godzinach od 19.00 do 23.00, przez co zabawa była dla dzieci atrakcyjniejsza. Każdy czytał wybraną książkę, a było to o tyle ciekawsze niż zazwyczaj, ponieważ czytano po ciemku , świecąc na tekst jedynie latarką. Ponadto dzieci przygotowywały owocowe sałatki według własnego pomysłu, a na kolację kanapki przedziwnie i śmiesznie zaprojektowane, z użyciem wielu produktów spożywczych. Dzieci świetnie bawiły się reżyserując przedstawienia. Ale nie były one zwykłe, to przedstawienia cieni, w czym nawet najmłodsi uczestnicy świetnie sobie poradzili. Było dużo zabawy i śmiechu, bo wyobraźnia dzieci jest niesamowita. Dodatkowo dzieci brały udział w wielu zabawach ruchowych. Finalnie „noc z książką” zakończyła się pełnią energii i pozytywnego nastawienia do czytania książek. Nikomu nie chciało się spać, a tym bardziej iść do domu. Dla nas rodziców również był to relaks i chwila czasu na czytanie. Dzieci czytają i my też. Dziękujemy za świetną i edukacyjną zabawę z książką

Rodzic Ewa Niedziela

[PANEL PRAWY]
 
w numerach archiwalnych

na stronie www
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.