archiwum - 16 - lipiec

 
 

Spotkanie z Agnieszką Lingas-Łoniewska

W sobotę 4 czerwca gościliśmy wrocławską pisarkę Agnieszkę Lingas-Łoniewską, która opowiedziała nam o swojej przygodzie z pisarstwem. Sponsorem spotkania było Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Aglomeracji Wrocławskiej. Spotkanie upłynęło w bardzo sympatycznej atmosferze. Zaproszeni goście mogli zakupić najnowsze powieści pisarki „Piętno Midasa” i „Jesteś moja, dzikusko” i zobaczyć książkę tzw. sygnalną która ma się ukazać lada moment. Serdecznie dziękujemy wspaniałej publiczności.

Beata Janik

[PANEL PRAWY]
 
w numerach archiwalnych

na stronie www
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.