archiwum - 11 - luty

 
 

Rataj otwiera drzwi dla nowych uczniów

Chcielibyśmy poinformować wszystkich uczniów klas szóstych oraz ich rodziców, że w dniu 1 marca 2011 rozpoczyna się okres rekrutacji do klas pierwszych, które zostaną utworzone w Gimnazjum im Macieja Rataja w roku szkolnym 2011/2012. Wszystkie informacje dotyczące wspomnianego procesu rekrutacji, charakterystyka tworzonych klas oraz wszelkie niezbędne formularze umieszczone są na naszej szkolnej stronie internetowej www.mrat.pl. Można je także uzyskać osobiście w sekretariacie szkoły w godzinach 7:30 15:00.
W dniu 5 marca 2011 (sobota) w godzinach 10:00 - 13:00 organizowana będzie w naszym gimnazjum impreza "Dzień Otwartych Drzwi", podczas której wszyscy przyszli absolwenci szkół podstawowych oraz ich rodzice będą mogli z bliska zobaczyć nasze gimnazjum, poznać wychowawców klas i zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły na nadchodzący rok. Wszyscy goście otrzymają wtedy folder informacyjny o naszej szkole, a ci, którzy od razu podejmą decyzję dotyczącą wyboru klasy, będą mogli na miejscu wypełnić i złożyć kartę zapisu do naszego gimnazjum.
Już dzisiaj zachęcamy do śledzenia informacji na temat naboru do naszego gimnazjum, które to informacje będą regularnie aktualizowane na naszej stronie WWW.
No i oczywiście 5 marca spotykamy się wszyscy u Rataja!

Katarzyna Lech
dyrektor gimnazjum

[PANEL PRAWY]
 
w numerach archiwalnych

na stronie www
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.