archiwum - 09 - kwiecień

 
 

Wielkanocne śniadanie w Barkowie

Atmosferę zbliżających się świąt Wielkiej Nocy zdecydowali sie przybliżyć także wychowawcy i dzieci Świetlicy Środowiskowej "Wesołe Dzieciaki" w Barkowie, którzy przygotowali 8 kwietnia zajęcia otwarte. Na spotkaniu w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Barkowie mieszkańcy swietlicy przedstawili inscenizację "Wiosna-zwyczaje wielkanocne", odbył się kiermasz dekoracji światecznych wykonanych przez dzieci, a takze przygotowano pyszne śniadanie wielkanocne, w trakcie którego zaproszeni goście, poczuli smak i aromat zbliżających się świąt. W spotkaniu uczestniczyli m.in. Burmistrz Gminy Żmigród Robert Lewandowski, skarbnik Anna Dobrowolska, radna Krystyna Niedopytalska-Kaczmarek, dyrektor szkoły Małgorzata Mularczyk, pełnomocnik Ewelina Kondracka oraz członkowie gminnej komisji Zofia Witkowska i Wacław Bienias, a także rodzice dzieci.

MK

[PANEL PRAWY]
 
w numerach archiwalnych

na stronie www
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.