Hash jako gwiazda jam session
W piątkowy wieczór odbyło się kolejne spotkanie dla lubiących muzykę na żywo. W ramach jam session wystąpiła leszczyńsko-żmigrodzka grupa Hash. Zespól wykonał liczne utwory ze swojego stałego repertuaru. Ponadto zaprezentował kilka nowych utworów z tworzonej obecnie nowej płyty. Nie zabrakło też coverów znanych rockowych przebojów.
W ramach swobodnego muzykowania pojawiali się młodsi starsi lokalni muzycy, którzy przyszli pograć dla przyjemności. Publika jak zawsze dopisała. Spotkania te przyciągają coraz szersze grupy ludzi. Tymczasem stowarzyszeni ŻGAMA oraz Zespołu Placówek Kultury w Żmigrodzie już myśli o następnym spotkaniu we wrześniu 2011 roku.
eco