archiwum - 17 - lipiec

 
 

"Złote Sowy" ponownie wędrują w ręce żmigrodzian

21 czerwca 2017 w Obornikach Śląskich odbyła się „Gala Złote Sowy 2017”. Przypomnijmy, że w zeszłym roku do Żmigrodu powędrowało aż 7 wyróżnień, w tym natomiast możemy poszczycić się 4 nagrodami, które przyznano Zespołowi Szkół Dwujęzycznych w Żmigrodzie.

Tytuł Ucznia Roku otrzymał Patryk Kubis, który ukończył gimnazjum ze średnią 6,0. Sportowcem Roku okazała się Weronika Bielak, o której sukcesach sportowych na pewno nie raz usłyszymy. Doceniony został również Aleksander Wroński w kategorii Nauczyciel-Opiekun „Sportowców Roku”.

Ostatnie wyróżnieniem w kategorii Sportowa Szkoła- Laureat „Złota Sowa” Powiatu Trzebnickiego przyznano - Gimnazjum im. Macieja Rataja w Zespole Szkół Dwujęzycznych w Żmigrodzie.

Serdeczne gratulacje składamy laureatom, a także dyrekcji i całej społeczności szkolnej, która ciężko pracowała na wyróżnienie naszej żmigrodzkiej placówki.

Edyta Grzybkowska

[PANEL PRAWY]
 
w numerach archiwalnych

na stronie www
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.