"Złote Sowy" ponownie wędrują w ręce żmigrodzian
21 czerwca 2017 w Obornikach Śląskich odbyła się „Gala Złote Sowy 2017”. Przypomnijmy, że w zeszłym roku do Żmigrodu powędrowało aż 7 wyróżnień, w tym natomiast możemy poszczycić się 4 nagrodami, które przyznano Zespołowi Szkół Dwujęzycznych w Żmigrodzie.
Tytuł Ucznia Roku otrzymał Patryk Kubis, który ukończył gimnazjum ze średnią 6,0. Sportowcem Roku okazała się Weronika Bielak, o której sukcesach sportowych na pewno nie raz usłyszymy. Doceniony został również Aleksander Wroński w kategorii Nauczyciel-Opiekun „Sportowców Roku”.
Ostatnie wyróżnieniem w kategorii Sportowa Szkoła- Laureat „Złota Sowa” Powiatu Trzebnickiego przyznano
- Gimnazjum im. Macieja Rataja w Zespole Szkół Dwujęzycznych w Żmigrodzie.
Serdeczne gratulacje składamy laureatom, a także dyrekcji i całej społeczności szkolnej, która ciężko pracowała na wyróżnienie naszej żmigrodzkiej placówki.
Edyta Grzybkowska