archiwum - 17 - lipiec

 
 

Mamy mogą być dumne!

W piątek (26.05.2017 r.) odbył się koncert „Osiecka dla mamy” z okazji Dnia Matki. Sala Żmigrodzkiego Ośrodka Kultury wypełniła się w mgnieniu oka. Scenę opanował zespół Stars of Melody oraz City Band.

Zespół Stars of Melody działający przy Zespole Placówek Kultury, prowadzony przez instruktorkę Izabelę Możdżeń przygotowywany był od miesiąca na to wydarzenie. Wiele prób i zaangażowania było potrzebne ze strony młodzieży oraz grupy muzyków, ale jak się okazało na koncercie, było warto! Przez godzinę publiczność wsłuchiwała się w piękne, ponadczasowe piosenki z tekstami Agnieszki Osieckiej w wykonaniu utalentowanej młodzieży, która całkowicie wczuła się w odgrywane role. Nie był to tylko zwyczajny koncert, występ miał wymiar mini musicalu, w którym każdy solista odgrywał przypisaną rolę. Wokalne wykonanie oraz nowe aranżacje utworów wzbudziło wiele humoru, zadumy oraz wzruszeń. Piosenki połączone były ze sobą tematycznie, tworząc przy tym całą, spójną opowieść o życiu. Bo życie to przecież bal „drugi raz nie zaproszą nas wcale”...

Gratulujemy zespołom za świetną robotę, oby tak dalej!

Izabela Możdżeń

[PANEL PRAWY]
 
w numerach archiwalnych

na stronie www
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.