Co słychać u podopiecznych ŚDS "Pałacyk"?
20 czerwca uczestnicy Åšrodowiskowego Domu Samopomocy w Å»migrodzie, wspólnie z uczestnikami Klubu Seniora,, PaÅ‚acyk”, poszli na seans filmowy,, Nigdy nie jest za późno” do ZespoÅ‚u Placówek Kultury w Å»migrodzie.
Natomiast we wtorek, 21 czerwca uczestnicy poszli do pizzerii ,,Sjesta”. Serdecznie dziÄ™kujemy p. Monice za miÅ‚e przyjÄ™cie.
W czwartek,23 czerwca uczestnicy Åšrodowiskowego Domu Samopomocy, wspólnie z uczestnikami Klubu Seniora,, PaÅ‚acyk”, pojechali do Rudy Å»migrodzkiej do wioski tematycznej.
W najbliższym czasie planowany jest wyjazd nad jezioro i do hydropolis we Wrocławiu.
Joanna Czajkowska