Prezes Piasta w zarządzie DZPN!
W niedzielę 26.06.2016 r. we wrocławskiej Hali Stulecia odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Jak się okazało, ostatnie wieloletnie działanie na rzecz żmigrodzkiego futbolu dało Rafałowi Zagórskiemu nagrodę w postaci miejsca w nowym 21-osobowym Zarządzie Wojewódzkiego Związku Piłkarskiego. Ważny podkreślenia jest fakt, że powody do dumy ma również powiat trzebnicki, gdyż nigdy wcześniej osoba z tego terenu nie piastowała tak zaszczytnego miejsca. Prezes Piasta będzie w komisji ds. bezpieczeństwa na stadionach. -
Powiem szczerze, że jest to dla mnie nowa przygoda i pewnego rodzaju wyróżnienie. Cieszę się bardzo z tego, że zostałem wybrany do grona ludzi, którzy będą mieli wpływ na rozwój futbolu na Dolnym Śląsku - wyznał Rafał Zagórski.
Skład nowego Zarządu DZPN:
1. ANDRZEJ PADEWSKI - PREZES ZARZĄDU
2. Andrzej Kowal wiceprezes ds. rozgrywek
3. Dariusz Machiński - wiceprezes ds. organizacyjno-finansowych
4. Krzysztof Paluszek - wiceprezes ds. szkolenia
5. Dariusz Stachurski - wiceprezes ds. kontaktu z samorządami
6. Maria kajdan - wiceprezes ds. rozwoju i nowych technologii
7. Łukasz Bienias - członek Zarządu
8. Grzegorz Bobiński - członek Zarządu
9. Wojciech Bochnak - członek Zarządu
10. Andrzej Bolisęga - członek Zarządu
11. Janusz Cygan - członek Zarządu
12. Andrzej Cewiński - członek Zarządu
13. Łukasz Czajkowski - członek Zarządu
14. Andrzej Jasiński - członek Zarządu
15. Krystian Kosztyła - członek Zarządu
16. Adam Kownacki - członek Zarządu
17. Jan Mularczyk - członek Zarządu
18. Paweł Wechta - członek Zarządu
19. Dariusz Witkowski - członek Zarządu
20. Rafał Zagórski - członek Zarządu
21. Paweł Zakrzewski - członek Zarządu
Grzegorz Paryna