archiwum - 16 - sierpień

 
 

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Radziądzu

Czerwiec jest miesiącem, w którym uczniowie żegnają rok szkolny, a witają okres wakacyjny. W piątek 24 czerwca br. uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Radziądzu uroczystą akademią kończyli swoją naukę. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Burmistrz Gminy Żmigród Robert Lewandowski, sołtys Radziądza Sławomir Rabczuk, członek Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Żmigrodzie Adam Sawicki oraz rodzice.
Uczniowie zaprezentowali bogaty program artystyczny. Ze szkołą pożegnali się absolwenci, czyli klasa VI. Wręczono świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy i stypendia. Dyrektor Renata Białek-Kapała złożyła podziękowania dla burmistrza Roberta Lewandowskiego oraz rodziców, którzy pomogli przy budowie nowego placu zabaw.
Jednym z najważniejszych punktów programu było pożegnanie Urszuli Krzyżanowskiej, która uczyła w tej szkole. Pięknymi słowami za wspólne lata pracy podziękowała jej dyrektor Renata Białek - Kapała. Dzieci wspólnie odśpiewały pożegnalne piosenki, natomiast burmistrz Robert Lewandowski wręczył pamiątkowe podziękowanie, kwiaty oraz upominek.

Edyta Grzybkowska

[PANEL PRAWY]
 
w numerach archiwalnych

na stronie www
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.