Powitanie wakacji w Żmigródku
Ledwo w tym roku szkolnym zabrzmiał dzwonek po raz ostatni, a już na drugi dzień, tj. 25 czerwca 2016 roku w Świetlicy Wiejskiej w Żmigródku uroczyście powitano rozpoczynające się wakacje.
Uczestnikami tego wydarzenia była przede wszystkim młodsza część mieszkańców tego sołectwa, ale w organizacji pomagali dorośli. I tak dzięki zaangażowaniu rady sołeckiej, sołtysa i dzięki pomocy: Eugeniusza Buczka, Pawła Fukiela, Agnieszki Bienias, rodziny Gordziczów, Tomasza Jędrkowiaka, Piotra Kwasigrocha, dzieci wraz z młodzieżą bawiły się, biorąc udział w różnego rodzaju konkursach, uczestniczyły w przejażdżce, malowaniu twarzy oraz zabawie przy dźwiękach muzyki. W ramach poczęstunku organizatorzy zaserwowali: pieczone kiełbaski, popcorn, watę cukrową, słodycze. Z pewnością tak hucznie rozpoczęte wakacje będą udane.
Wioletta Owczarek